Sprzet i akcesoria

Firma Cart Sp. z o.o. posiada w swojej ofercie sprzęt współpracujący z kartami plastikowymi, tzn. czytniki i kodery kart magnetycznych, bramki obrotowe do systemów kontroli dostępu, czytniki kart chipowych i zbliżeniowych, itp. Oferujemy także akcesoria w postaci etui na karty plastikowe i identyfikatory, oraz klipsy, tasiemki i "smycze" do identyfikatorów.


MSR 210 jest ręcznym czytnikiem kart magnetycznych przeznaczonym do współpracy z komputerami PC. Odczytuje karty magnetyczne zarówno z paskiem LoCo jak i HiCo. Ma możliwość odczytu danych z jednej, dwóch lub trzech ścieżek paska magnetycznego. Posiada tzw. interfejs klawiaturowy z "przelotką", umożliwiający bardzo proste podłączenie do komputera. Wyposażony jest także w rozbudowane oprogramowanie umożliwiające samodzielną konfigurację wielu parametrów czytnika. Specyfikacja czytnika:

- Odczyt kart z paskiem magnetycznym o wysokim i niskim współczynniku koercji HiCo i LoCo (300-4.000 Oe).
- Odczyt z jednej, dwóch lub trzech ścieżek paska magnetycznego.
- Klawiaturowy interfejs (łącze PS/2 z "przelotką" do podłączenia klawiatury).
- Dźwiękowy i świetlny sygnalizator odczytu karty ("brzęczek" + dioda LED).
- Możliwość programowania formatu danych wyjściowych.
- Możliwość konfiguracji parametrów czytnika.
- Kompaktowe wymiary i łatwa instalacja.

Oferujemy szeroką gamę etuii na karty plastikowe, karty kredytowe, identyfikatory o znormalizowanych wymiarach zgodnych ze specyfikacją ISO dla kart plastikowych. Oferujemy także klipsy, tasiemki, "smycze" do zawieszania identyfikatorów. Poniżej zamieszczone są przykłady oferowanych przez nas produktów z krótkim opisem, ceną, a także możliwymi opcjami dodatkowymi