Identyfikatory

Identyfikator Firma CART oferuje wykonanie identyfikatorów w formie karty plastikowej. Produkowane przez naszą firmę identyfikatory, charakteryzują się doskonałą jakością wykonania, dzięki zastosowaniu cyfrowego druku offsetowego o rozdzielczości 830 dpi, doskonałego do druku zdjęć, także w niewielkich nakładach.


Jakością druku, znacznie przewyższają dostępne na rynku identyfikatory, wykonane metodą termodruku i sitodruku. Karty zadrukowane są w pełnym kolorze, zgodnie z paletą Cmyk i zabezpieczone przed ścieraniem przeźroczystą folią zewnętrzną – tak jak w kartach bankowych.

IdentyfikatorIdentyfikatory mogą dodatkowo zawierać nośniki pamięci tj. pasek magnetyczny, chip lub moduł zbliżeniowy i być wykorzystywane w systemach kontroli dostępu oraz rejestracji czasu pracy.
Oferta nasza skierowana jest do: zakładów pracy, szkół, uczelni, organizatorów różnego rodzaju imprez sportowych, targów, wystaw, wszędzie tam gdzie pracuje lub uczestniczy w imprezie duża liczba osób i gdzie identyfikatory są niezbędne dla ułatwienia i przyspieszenia wzajemnej komunikacji.

  • Identyfikator
  • identyfikatorów w systemach kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy
  • legitymacji szkolnych
  • legitymacji studenckich
  • identyfikatorów klubowych
  • kart kibica
  • identyfikatorów dla stałych bywalców ośrodków rekreacyjnych i sportowych
  • identyfikatorów na zawody i imprezy sportowe

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jak przygotować bazę danych i zdjęcia do personalizacji identyfikatorów.

1. Przygotowanie zdjęć.

zdjęcia należy przygotować w rozdzielczości ok. 300 dpi
wszystkie zdjęcia w tych samych wymiarach, dostosowanych do wielkości pola przeznaczonego na nadruk zdjęcia, zapisane w formacie „.jpg” lub „.tif”. Wszystkie zdjęcia powinny być zapisane w tym samym formacie, tzn. albo w „.jpg” albo w „.tif”
każde zdjęcie powinno mieć nazwę zgodną z nazwą umieszczoną w bazie danych (patrz pkt.2)

2. Przygotowanie bazy danych osobowych

Plik z bazą danych osobowych należy przysłać w formacie „.xls” (format programu MS EXCEL®)
Baza powinna zawierać tyle kolumn ile pól z danymi znajduje się na identyfikatorze + ewentualnie kolumnę z liczbą porządkową. Przykłady poniżej. (przykład A i B)

Przykład A

Baza Identyfikator

Przykład B

Baza Identyfikator

Nazwa zdjęcia umieszczona w bazie danych powinna być identyczna z nazwą pliku, który zawiera zdjęcie. Szczególnie należy zwrócić uwagę na wielkie i małe litery, polskie czcionki, spacje, oraz rozszerzenie pliku ze zdjęciem Poniżej przykłady poprawnego przygotowania bazy i zdjęć. (przykład C i D)

Przykład C
Baza Folder


Przykład D
Baza Folder

Przyjmujemy także zdjęcia w formie tradycyjnej (papierowej). Jeżeli otrzymamy zdjęcia w takiej formie do ceny identyfikatora należy doliczyć 4,00 zł (koszt skanowania i obróbki graficznej zdjęcia).

W uzupełnieniu naszej oferty polecamy także etui na identyfikatory. Dysponujemy szerokim asortymentem – od najprostszych z folii półtwardej poprzez twarde z tworzywa sztucznego do bardzo ekskluzywnych z materiału skóropodobnego.

W identyfikatorze możemy wyciąć prostokątny lub okrągły otwór – niezbędny jeżeli zamierzamy zamocować bezpośrednio do identyfikatora tasiemkę lub klips cena: 0,10 zł/szt.