Usługi mailingowe

Centrum Personalizacji działające w naszej firmie oferuje pełen zakres usług mailingowych. Cały proces jest w pełni zautomatyzowany. Posiadamy profesjonalne maszyny do mailingu oraz automaty do personalizacji kart metodą nadruku termicznego, wypukłego (embossing) i wklęsłego (indent). Obecnie przygotowujemy średnio 300 000 pakietów mailingowych miesięcznie, a posiadane przez nas urządzenia pozwalają na przygotowanie ok. 1 000 000 pakietów miesięcznie.

Szczególną wagę przywiązujemy do zapewnienia wysokiego stopnia bezpieczeństwa powierzonych baz danych i dlatego produkcja wszystkich elementów pakietu odbywa się wyłącznie w naszej firmie. Budynek ma całodobową ochronę, a personalizacja i przygotowanie pakietów do mailingu odbywa się w dodatkowo zabezpieczonych strefach, do których dostęp mają tylko osoby ze specjalnymi uprawnieniami. Zkażdej przeprowadzonej przez Centrum Personalizacji akcji mailingowej sporządzany jest szczegółowy raport końcowy.

W ramach usług mailingowych oferujemy:

  • Produkcję kart plastikowych z dowolnym zadrukiem.
  • Personalizację kart plastikowych z dostarczonej bazy danych
  • Produkcję nośników – ulotek, pism przewodnich, itp. z dowolnym zadrukiem
  • Personalizację nośników z dostarczonej bazy danych
  • Produkcję i adresowanie kopert z dowolnym zadrukiem,
  • Aplikację spersonalizowanych kart na nośniki z dopasowaniem karty do odpowiedniego nośnika.
  • Pakietowanie nośnika z kartą z innymi materiałami informacyjnymi, ulotkami reklamowymi, itp.

Mailing Credit

Przygotowane pakiety mogą zostać wysłane pod wskazany przez Klienta adres z adresem posiadacza karty włączenie. Przesyłki mogą być dostarczane pocztą, kurierem, pocztą konduktorską lub pojazdem specjalnym.

Wszystkie materiały poligraficzne w postaci kopert, listów przewodnich, ulotek, katalogów, informatorów, itp.) mogą być dostarczone przez klienta. Oferujemy doradztwo i pomoc w zakresie przygotowania projektów do produkcji kart plastikowych, nośników czy kopert, a także w przygotowaniu baz danych do ich personalizacji. Mailing Winterthur

Przykładowy pakiet mailingowy może zawierać:

1. Kartę plastikową, zadrukowaną w 4 kolorach CMYK, z paskiem do podpisu i magnetycznym, spersonalizowaną metodą embossing i indent.

2. Kopertęo formacie C6/C5 z okienkiem, zadrukowaną w 4 kolorach CMYK.

3. UlotkęA4, gram. 100, zadrukowaną w 4 kolorach CMYK, z personalizacją w postaci danych adresowych.

4. Pakowanie pakietu tj. naklejenie karty na ulotkę, złożenie ulotki na 3 części, włożenie do koperty (adres widoczny w okienku), zaklejenie koperty.

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Wszelkich informacji udzielają pracownicy dz. handlowego: telefon 012/653-21-20, faks: 012/656 56 34, e-mail: biuro@cart.pl